Obraz Matki Bożej - Wykonany jest przez byłą Wilniankę, artystkę Izabelę Borowską, a ufundowany przez Księdza Biskupa Edwarda Materskiego, Ordynariusza diecezji radomskiej, który włożył dużo serca w powstanie i rozwój tego Sanktuarium © skarzyskokamienna.com Obraz Matki Bożej - Wykonany jest przez byłą Wilniankę, artystkę Izabelę Borowską, a ufundowany przez Księdza Biskupa Edwarda Materskiego, Ordynariusza diecezji radomskiej, który włożył dużo serca w powstanie i rozwój tego Sanktuarium © skarzyskokamienna.com
Aktualnie jesteś:  skarzyskokamienna.com Skarżysko-Kamienna Obraz Matki Bożej

Obraz Matki Bożej

Wykonany jest przez byłą Wilniankę, artystkę Izabelę Borowską, a ufundowany przez Księdza Biskupa Edwarda Materskiego, Ordynariusza diecezji radomskiej, który włożył dużo serca w powstanie i rozwój tego Sanktuarium.


Obraz ukazuje jak wiele starań trzeba dokonać, aby Maryi nie zgubić na drogach swojego życia. Od Niej możemy uczyć się wielu wartości. Spoglądając na dwie korony nad głową Ostrobramskiej Pani, przypominamy sobie, że człowiek stworzony jest dla Boga, dla nieba i dla wieczności. Korona z gwiazd dwunastu i księżyc u Jej stóp uświadamiają nam mocne zakotwiczenie w Biblii - "....wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu". (Ap. 12,1)


źródło: www.skarzysko.arjmm.pl

 Rzgów :: Tuszyn :: Pabianice :: Pabianice :: Łódź :: Łowicz :: Norwegia :: Rąbień
opony  netBOX - Systemy internetowe